خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت آرایشگاه و خدمات آرایشی در سایت ماتیکی :

 

 1.  شما با ارسال آگهی توافق می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما که در زیر آمده است را خوانده و پذیرفته اید.
 2.  آگهی دهنده باید اصل صداقت را در کامل کردن تمام بندهای ثبت آرایشگاه رعایت کرده و این آگهی توسط خود آرایشگر مربوط به آگهی تکمیل شود.
 3.  باید کارت ویزیت شما در تمام تصاویر نمونه کار ارسالی مشاهده گردد و حداقل یک تصویر از محیط سالن آرایشی خود و یک تصویر از تابلو ورودی آرایشگاه ارسال نمایید.
 4.  به هیچ وجه در تصاویر ارسالی نباید چهره فردی قابل تشخیص باشد (حتی تصویر خودتان) و این تصاویر عرف و شرع جامعه را رعایت نمایند.
 5. هر آرایشگر بابت هرکدام از خدمات خود لازم است یک آگهی مجزا ثبت کند و آگهی تکراری ( هم آرایشگر و هم خدمات بکسان ) تایید نخواهدشد.
 6.  آگهی شما نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند!
 7.  اگر آگهی شما به تشخیص ما مشکلی داشته باشد مختاریم آن را در حال انتظار قراردهیم تا مشکل آن توسط شما برطرف گردد.
 8.  ارسال کننده تبلیغ مسئولیت محتوای آگهی ارسالی را می پذیرد و مدیر و سایر وابستگان وبسایت مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ایشان و یا دیگران بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم ندارند .
 9.  درصورت مشاهده عدم صداقت آگهی دهنده در اجرای موارد ذکر شده ، گزارشات تخلف ایشان توسط مشتریان و یا عدم پایبندی به قوانین سایت ماتیکی، آگهی ایشان حذف خواهد شد و درصورتی که مبلغی بابت این تبلیغات پرداخت کرده باشند این مبالغ قابل بازگشت نخواهند بود.
 10.  آگهی دهنده موظف است درصورت تغییر شرایط از قبیل آدرس ، شماره تماس ، قیمتها یا … از طریق پنل کاربری خود آگهی را ویرایش نماید.
 11. جهت اصلاح یا گیرایی بیشتر آگهی ها ، ممکن است کمی مطالب آگهی توسط ما ویرایش و سپس منتشرگردد.

 

قوانین و مقررات استفاده کننده از آگهی ها در وبسایت (مشتری) :

 1. برای بهره مندی از تخفیفاتی که در آگهی ها با عنوان “تخفیف ماتیکی” مشحص شده، کافیست با مراجعه به سالن نام “ماتیکی” را بیاورید!
 2. هرچند تیم ماتیکی از  صحت آگهی ها اطمینان کسب و سپس آنها را تایید میکند اما لازم است خود مشتری نیز از اعتبار آگهی اطمینان حاصل کرده و سپس به آرایشگاه مراجعه نماید.
 3. در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از سوی آرایشگران لازم است مشتری با زدن دکمه “گزارش تخلف” در زیر آگهی همان آرایشگاه مورد تخلف راگزارش دهد و در صورت نیاز از طریق فرم “تماس با ما” مکاتبه نمایند.
 4. وبسایت ماتیکی کاربر محور بوده و مسئولیتی در قبال کیفیت و شرایط ارائه خدمات آگهی ها ندارد. اما پذیرای گزارشات تخلف هستیم.

 

با تشکر از اینکه ما را درک و همراهی می فرمائید.

 • follow
 • follow
 • salonzibaei
 • salonzibaei

آخرین مطالب ,بلاگ

 • اصول آرایشگر موفق بودن و آرایشگاه برند ش...

  با در ۱۳۹۶-۰۴-۰۵ - ۰ نظر

  چگونه یک آرایشگر موفق باشم؟ شاید شما هم یک بانوی آرایشگر هستید و این سوال برای شما پیش آمده که راز موفقیت آرایشگران در چیست و چه اصول و نکاتی باید رعایت شود؟! با بررسی شیوه کار آرایشگرهای موفق می توان به راحتی چه اصل مهم را دریافت که همه آنها کاملا رعایت کرده اند، […]

 • نکات بهداشتی در آرایشگاه های زنانه

  با در ۱۳۹۶-۰۴-۰۵ - ۰ نظر

    آرایشگاهی را انتخاب کنید که تابلو دارد و زیر نظر اتحادیه آرایشگاه های زنانه شهر شما فعالیت می کند و سالنی تمیز و آرام دارد. نکات بهداشتی هنگام کوتاهی موی سر: تمیزی سرشویی عامل مهمی در جلوگیری از انتقال بیماری‌های پوست و مو و بیماری‌های قارچی است. سرشویی آرایشگاه‌ باید پس از هر نوبت […]

 • ملاک ها و نکات انتخاب آرایشگر یا آرایشگا...

  با در ۱۳۹۶-۰۴-۰۵ - ۰ نظر

  چگونه آرایشگاه زنانه مناسبی برای خدمات مختلف زیبایی یا عروس انتخاب کنیم؟ 1) آرایشگر را انتخاب کنیم یا آرایشگاه؟ نکته خیلی مهی که باید به آن توجه کنیم این است که بسیاری ازسالن ها حتی سالن های معروف صندلی های سالن خود را به آرایشگران اجاره می دهند و برای مدیران برخی سالنها تنها پرداخت […]