خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

راهنما آرایشگر

بهتر است آرایشگران عزیز علاوه بر مطالعه “قوانین و مقررات” سایت ماتیکی به نکات زیر جهت استفاده بهینه تر از سایت ماتیکی توجه نمایند:

 1. در حال حاضر سایت ماتیکی در زمینه تبلیغات آنلاین آرایشگاههای زنانه ، آرایشگران و کلینیکهای زیبایی و تنها در دو شهر تهران و مشهد فعالیت دارد.
 2. این سایت برای ثبت تبلیغ توسط شخص آرایشگر ایجادشده است و نه برای سالن زیبایی! در واقع آرایشگر باید عضو سایت شود و برای خدمات آرایشی خود آگهی ثبت کند هرچند در بستر این تبلیغات برای آرایشگاه ها نیز تبلیغات خوبی صورت می گیرد.
 3. ضروریست برای هر یک از خدمات آرایشی خود یک آگهی مجزا ثبت کنید.
 4. در تصاویر نمونه کار ارسالی حتما باید کارت ویزیت شما یا آرایشگاهتان مشاهده گردد و یا هنگام عکاسی نشانه ای اختصاصی برای خودتان قراردهید. (درج نوشته یا شماره روی تصویر اثبات کننده کار شما نیست!)
 5. هر آرایشگر میتواند فقط یک بار حساب کاربری در سایت بسازد. و به تعداد نامحدود آگهی غیرتکراری ثبت کند. (آگهی با آرایشگر و خدمات هردو یکسان با یکی از آگهی های قبلی سایت، تکراری است)
 6. آرایشگر میتواند با ورود به پنل کاربری (داشبورد) اطلاعات بسیار بیشتری در مورد خود و آرایشگاهش درج و تصویر خود را (با حجاب کامل) الصاق نماید تا در کنار تمام آگهی های ایشان نمایش داده شود. همچنین در این داشبود تمام آکهی های پیشین قابل ویرایش و تمدید خواهندبود.
 7. توصیه میشود آرایشگران از گزینه حذف آگهی (ستل زباله) استفاده نکنند و جهت عدم نمایش آگهی از گزینه توقف ( || ) استفاده کنند تا قابل بازیابی باشد. درصورت حذف آگهی شما هرگز مجاز به ثبت مجدد آگهی مشابه با آن نخواهیدبود.
 8. با ورود به پنل “مدیریت تبلیغات” می توانید آگهی های قبلی خود را “نردبان” (جهت بالا آمدن در لیست سایت و شبکه های اجتماعی) یا “ویژه” (جهت درج در صفحات مشهدآفر) کنید.
 9. پست های مرتبط با آگهی شما، در شبکه های اجتماعی ما با این شرایط قرارمیگیرند: آ) از بین تصاویری که در آگهی بارگزاری کرده اید به تشخیص تیم ماتیکی انتخاب میشود. ب) اولین پست شما حداکثر تا دو روز بعد از تایید آگهی روی صفحات اجتماعی ما قرارخواهدگرفت و در صورت نیاز به تکرار پست، با فاصله زمانی نامشخصی با تصویری جدید تکرار می شود. جهت سفارشی سازی پست در شبکه های اجتماعی و یا سفارش مازاد بر بسته آگهی شما، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.
 10. بازدیدگنندگان سایت میتوانند برای هر آگهی دیدگاه درج کنند و یا برای آگهی دهنده پیغام بفرستند که این دیدگاه یا پیغام بلافاصله برای آگهی دهنده پیامک خواهدشد (دیدگاه های منفی قابل حذف نیستند).
 11. بعد از تایید آگهی ، پیامکی به شماره همراه شما حاوی لینک آگهی ارسال میشود که میتوانید با انتشار این لینک در صفحات اجتماعی خود، بازدید و نظرات آگهی را بیشتر کرده و باعت جلب توجه بیشتر آگهی شوید.
 12. توصیه میشود آرایشگران عزیز شهر مشهد تصاویر نمونه کار خود را با شرط بند چهار ، در شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام ) با یکی از هشتگ های زیر پست کنند تا در رقابتی موثر با سایر همکاران، بسیار بیشتر دیده شوند.

#ماتیکی_ناخن #ماتیکی_مژه #ماتیکی_عروس #ماتیکی_رنگ #ماتیکی_اپیلاسیون #ماتیکی_شنیون #ماتیکی_میکاپ #ماتیکی_صافی_مو #ماتیکی_اصلاح #ماتیکی_تتو #ماتیکی_هاشور #ماتیکی_فرمو #ماتیکی_ماساژ #ماتیکی_پوست #ماتیکی_پزشک #ماتیکی_سالن #ماتیکی_بافت #ماتیکی_اکستنشن #ماتیکی_براشینگ #ماتیکی_مو #ماتیکی_کوتاهی #ماتیکی_حنا #ماتیکی_پرسینگ #ماتیکی_سولاریوم #ماتیکی_کودک #ماتیکی_همکاری #ماتیکی_آموزش #ماتیکی_متفرقه

 

ویدئو راهنمای ثبت آگهی:

بهتر است در ثبت آگهی موارد زیر را رعایت کنید تا آگهی شما بسیار تاثیرگذارتر شود:

 1. آدرس دقیق سالن خود را درج کنید.
 2. تصویری از سالن زیبایی خود و تابلوی آن در آگهی قرار دهید.
 3. نمونه کارهای خود را قرار دهید.
 4. تصاویر نمونه کار حتما در شرایطی عکس برداری شده باشند که کارت ویزیت شما یا بخش قابل توجهی از سالن شما در تصویر دیده شود (تنها در این صورت تصاویر اثبات کننده نمونه کارهای شما خواهندبود)
 5. توضیحات کاملی در مورد خدمات ، ریز قیمتها و مواد مورد استفاده درج کنید تا اعتماد مشتری جلب شود و در رقابت با دیگر آگهی ها پیروز شود (شاید تصور شما این باشد که بعد از تماس مشتری توضیح خواهیدداد، اما مشتری با کسی تماس خواهدگرفت که در توضیحاتش بتواند او را قانع کند! )
 6. مدت اعتبار آگهی خود را زیاد کنید و یا بلافاصله بعد از انقضا آن را تمدید کنید. زیراکه در صورتی که آگهی شما ماه ها و یا سالن ها در سایت باشد توسط موتورجستجوگرهایی مثل گوگل رتبه خوبی پیدا می کنند ( در جستجو با گوگل ، لینک شما در صفحه اول نتایج خواهدآمد) و به این ترتیب آگهی شما ممکن است روزانه چندصد بازدید بیشتر از را گوگل پیداکند!

 

راهنمای آرایشگر و مشاوره تبلیغات :  09158916773

ارتباط تلگرامی : matiki_admin@

 

 • follow
 • follow
 • salonzibaei
 • salonzibaei

آخرین مطالب ,بلاگ

 • کدام آگهی ها قابل اعتماد هستند؟

  با در 2017-11-02 - بدون نظر

  اگر میخواهید بعد از مراجعه به آرایشگاه یا هر مرکزی پشیمان نشوید باید برای این دو سوال اساسی پاسخ مناسبی یافته باشید: به کدام آگهی ها می شود اعتماد کرد؟ از کجا بدانیم محتویات درج شده در داخل آگهی نظیر نمونه کارها واقعی و راست هستند؟ به کدام آگهی ها می شود اعتماد کرد؟ برای […]

 • ویدئو از آموزش گریم ترسناک و هالویینی

  با در 2017-10-31 - بدون نظر

  فیلم های میکاپ و گریم های خیلی ترسناک و فوق العاده هنری کلیپ های آموزشی انواع گریم و میکاپ را در کانال آپارات یا کانال تلگرام ماتیکی ببینید.   ویژه 31 اکتبر روز مراسم هالووین در غرب

 • Bio اینستاگرام

  آرایشگران و سالن های زیبایی چگونه تبلیغا...

  با در 2017-08-03 - یک نظر

  شاید شما هم تازه کسب و کاری افتتاح کرده اید و مطمئنا به دنبال تبلیغات هدفمند و موثری هستید. و یا در کسب و کار خود تجربه بالایی دارید و این موضوع را درک کرده اید که یک مدیر موفق هیچگاه از تبلیغات غافل نمی شود، اما به تازگی با تبلیغات در فضای مجازی آشنا […]